78-100 Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej 73 A
tel./fax (0-94) 35 161 51

Strona główna
O firmie
Rowery
Kontakt

Ankieta

Czy jesteś zadowolony(a) z
naszej obsługi i zakupionego
u nas roweru, sprzętu, akcesorii?

 TAK
 NIE  

© 2005 Infocity

O firmie

Firma FARAM powstała na początku 1998 r. Jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek importowane rowery i zorganizowała profesjonalną montownię rowerów. Początki działalności nie były łatwe, ale dzięki efektywnej pracy i wysokiej jakości montażu nasza pozycja na rynku umacniała się z dnia na dzień. Jest sprawą oczywistą, że podstawowym celem firmy jest postawienie na miłą i profesjonalną obsługę klienta oraz zapewnienie serwisu. Mamy ogromną satysfakcję, że dodatni wynik osiągaliśmy w sposób partnerski i zachowując wartości, które są nieodzowne w kontaktach międzyludzkich.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w prowadzeniu prywatnej firmy, oraz zdobyte umiejętności w ciągu tych lat, pozwoliło nam na przedstawienie naszym klientom bogatej oferty dotyczącej rowerów i asortymentu rowerowego. Obecnie z dumą możemy powiedzieć, że dzięki zdobytemu zaufaniu naszych drogich klientów firma Faram z najmłodszej firmy na rynku regionalnym urosła do rozmiarów jednego z największych salonów rowerowych na Pomorzu Zachodnim.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Wasze oczekiwania, jednak mimo to jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje i wnioski. Naszą dewizą od samego początku jest: "każdy rower oddany w ręce klienta musi być starannie i dokładnie przygotowany (czyt. przejrzany), tak jak byśmy to robili dla siebie z sercem." Chcemy mieć satysfakcję z tego co robimy, pokazać jak potrafią pracować Polacy.

  


Nasze narzędzie pracy to salon rowerów o powierzchni 300 m².